Telefoane si adrese utile Constanta

Urgente Poliţia/Pompieri/Salvare 112 (nr. national)

Informatii abonati telefonici 1931

Deranjamente apa-canal 1924
Deranjamente gaz 1928
Deranjamente Electrica 0241-805.929
Evacuare gunoi 0241-431.440
Inspectia sanitara 0241-551.217

Protectia civila 1982
Protectia consumatorului 0241-550.550
Protectia mediului 0241-546.696

Spitalul de urgenta 0241-66.22.22
Spitalul universitar port 0241-619.100
Asistenta sociala 0241-480.851
Autoritatea de sanatate publica judeteana 0241-480.939
Telefonul copilului 1983

Informatii CFR 0241-666.952
Agenţia CFR 0241-614.950
Agenţia TAROM 0241-662.632
Aeroport 0241-255.100
Autogară Constanta Nord 0241-641.379
Autogară Constanta Sud 0241-665.289

Jandarmeria 0241-618.969
Prefectura – telverde 0800 800 866
Prefectura 0241-61.77.88

Ora exacta 1958

CLOSE